شبیخون مارسی نانسی المپیک مارسی نانسی

شبیخون: مارسی نانسی المپیک مارسی نانسی لوشامپیونه فرانسه لیگ یک فرانسه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گزارش کامل برنامه نود(96.02.11)

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته مصاحبه مفصل و جذابی با هادی عقیلی انجام داد و به حواشی افزایش سپیدرود و قهرمانی پارس جنوبی جم پرداخت.

گزارش کامل برنامه نود(96.02.11)

گزارش کامل برنامه نود(96.02.11)

عبارات مهم : ایران

عادل فردوسی پور در برنامه این هفته مصاحبه مفصل و جذابی با هادی عقیلی انجام داد و به حواشی افزایش سپیدرود و قهرمانی پارس جنوبی جم پرداخت.

به گزارش “ورزش سه”، برنامه نود دوشنبه شب(یازدهم اردیبهشت ماه) از ساعت 23:02 شروع شد که علاوه بر بررسی بازی های لیگ برتر در هفته بیست و نهم، و همچنین افزایش سپیدرود رشت به لیگ برترپرداخته شد؛ گفت وگوی حضوری با هادی عقیلی در این برنامه انجام شد.

گزارش کامل برنامه نود(96.02.11)

* آنچه در برنامه نود دیشب مشاهده کردید:

– از جنوب تا شمال کشور عزیزمان ایران با روز نهایی هیجانی لیگ یک

-تساوی پرزحمت جهت قرمزها بعد از چند روز اعتصاب

-برد ارزشمند در مشهد و جلو افتادن از تراکتوری که در اصفهان به سپاهان باخت

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته مصاحبه مفصل و جذابی با هادی عقیلی انجام داد و به حواشی افزایش سپیدرود و قهرمانی پارس جنوبی جم پرداخت.

-گفت و گوی زنده با ملی پوش سابق ، هادی عقیلی

* نظرسنجی

مخاطبان برنامه نود می توانند از بین سلمان بحرانی، علیرضا جهانبخش، احسان حاج صفی، علی علیپور، زهرا قنبری، گادوین منشا و امید نورافکن عالی ترین گل ماه را گزینش کنند.

* خلاصه مسابقه دو نماینده از کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آسیا، استقلال با الاهلی و الفتح عربستان با استقلال خوزستان پخش شد.

گزارش کامل برنامه نود(96.02.11)

*اردلان آشتیانی پسر ابراهیم آشتیانی پیشکسوت فوتبال بعد از نمایش بازی استقلال پدیده روی خط آمد و از اوضاع احوال پدرش صحبت کرد، او گفت: حال پدرم روز به روز بهتر می شود و تنها دو دست چپ و راستش آسیب دیده هست. پدرم 12 ساعت در کما بود و شرایط ما بسیار سخت بود، با دعای مردم و لطف خداوند از کمابیرون آمده است و روز به روز بهتر می شود.

*پراکندگی جغرافیایی تیم های لیگ برتر خلیج فارس

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته مصاحبه مفصل و جذابی با هادی عقیلی انجام داد و به حواشی افزایش سپیدرود و قهرمانی پارس جنوبی جم پرداخت.

در این قسمت پراکندگی تیم ها مورد بررسی شد و امروز تیم های سپید رود رشت و پارس جنوبی جم افزایش کردند و با صعودشان تعداد استان های حاضر در لیگ برتر را بیش تر کردند.

* ترین های هفته بیست و نهم لیگ برتر

حرکات تکنیکی: حمیدرضا علی عسگری، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، قاسم دهنوی، حسن بیت سعید، محمد کشور عزیزمان ایران پوریان، رضا شربتی، سروش رفیعی، امید جهانبخش، رضا خالقی فر، ساسان انصاری، احسان علوان زاده، داریوش شجاعیان، محمد قاضی، سینا مریدی، کاوه رضایی، سروش رفیعی، حمیدرضا دیو سالار، محمد امین درویشی، ماهان رحمانی، اکبر صادقی، مرتضی تبریزی، آندرانیک تیموریان، مهرداد محمدی

گزارش کامل برنامه نود(96.02.11)

کار تیمی: نفت(برابر صبای قم)

موقعیت از دست رفته: خبر ملکیان(برابر ماشین سازی تبریز)

پاس گل: گادوین منشا(برابر سایپا)

برترین مهار: مسعود همامی برابر ماشین سازی تبریز

گل برتر: امیدنورافکن(برابر پدیده)

*بهترین عملکرد تیم ها بعد از دریافت گل اول

استقلال در این مورد عالی ترین عملکرد را از این حیث داشته هست، استقلالی ها 9 بار ابتدا گل خورده اند و میانگین 1.1 امتیاز گرفته اند.

تراکتور در شش بازی گل اول را خورده است و میانگین 1 امتیاز در این بازی ها کسب کرده و گسترش فولاد در 10 بازی گل اول را خورده است و 0.8 امتیاز گرفته است.

*پدیده 1 استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران 2

نکات بازی:

رحمتی در سال تازه هنوز موفق به کلین شیت نشده است.

عباسیان دوباره دروازه استقلال را این بار ناخواسته باز کرد.

گل زلاتانی جابر انصاری، استقلال را به رده دوم فرستاد.

استقلال تمام گل های این فصلش در مشهد را بدون ورود به محوطه جریمه زده است.

دوری استقلال از رده دوم جدول زیاد از یک هفته طول نکشید.

درنبود ابراهیمی یک امید دیگر منجی استقلال شد.

کنفرانس مربیان:

علیرضا منصوریان:

این برد را از صمیم قلب به استقلالی ها علی الخصوص استقلالی های مشهد هدیه می کنیم، در این دوروز جهت ما سنگ تمام گذاشتند، طوری تیم مارا حمایت کردند که فکر می کردیم در ورزشگاه آزادی بازی می کنیم. فکر می کنم بعد از پایتخت کشور عزیزمان ایران دومین پایگاه ما در مشهد خواهد بود.

رضا مهاجری:

امروز دو هافبک دفاعی گذاشتیم، دو هافبک دفاعی هنگامی که قرار می دهید نباید شوت بخورید، ولی ما روی دو شوت گل خوردیم، فکر می کنم تمرکز کافی نداشتیم.

کارشناس داوری: محمد فنایی

استقلال و پدیده مشهد:

*اعتقاد مهاجری راجع به خطای قربانی اشتباه است و تصمیم داور درست گرفته شده است است.

*کارت زرد اول و دوم هرایرمگویان به درستی از طرف داور داده شده است است.

*عدم گرفتن پنالتی به وسیله داور جهت پدیده تصمیم درستی بوده است.

ماشین سازی و سیاه جامگان:

*همامی بعد از خروج از محوطه جریمه توپ را با دست زد و باید از زمین اخراج می شد.

*برخورد توپ به دست مدافع ماشین سازی پنالتی بود ولی داور آن را اعلام نکرد.

*پنالتی تیم ماشین سازی به درستی اعلام شد و بازیکن با دست مهاجم ماشین سازی را هل داد.

1- سپاهان با 11 پنالتی

2- فولاد با 8 پنالتی

3- پرسپولیس با 7 پنالتی

4-پدیده با 7 پنالتی

5- ماشین سازی با 7 پنالتی

سپاهان 2 تراکتورسازی 0

نکته:

سپاهان تنها تیمی است که رفت و برگشت تراکتورسازی را شکست داد.

زلاتکو کرانچار: توانستیم از دو شانس گل استفاده کنیم و تراکتور نتوانست از موقعیت هایش استفاده کند. من از بازی تیمم و نتیجه راضی هستم.

امیرقلعه نویی:ما از موقعیت ها استفاده نکردیم، آنها سه موقعیت داشتندکه از دوتای ان استفاده کردند و یکی از انها را اخباری گرفت. ما سه موقعیت داشتیم که نتوانستیم تبدیل به گل کنیم. فکر می کنم گل اول آنها با اشتباه ما به ثمر رسید، قبل از آن اقای شریفی می توانست گلزنی کند که فکر می کنم روز خوب گلر تیم ارزش بود.

*پیش از شروع مصاحبه با هادی عقیلی لحظات جالب و دیدنی هادی عقیلی به همراه گل های این بازیکن پخش شد.

هادی عقیلی ملی پوش سابق کشورمان وارد استودیو شده است است و مصاحبه مجری بنامه با شروع شده است هست، او راجع به ماجرای جدایی اش از تیم ملی و حاشیه های حضورش در اصفهان و مباحث متفاوت صحبت کرده است.

*در این بخش حال و هوای شهر و مردم رشت پیش از بازی با نساجی مازندران پخش شد، سپیدرود با شکست 3-2 نساجی جواز حضور در لیگ برتر را گرفت.

*پرسپولیس 3- ذوب آهن 3

پرسپولیس جهت نخستین بار در فصل روی کرنر و کاشته غیرمستقیم گل خورد

پرسپولیس جهت نخستین بار در ۱۵ دقیقه اول گل خورد

ثبت ۳۱ درصد گلهای خورده پرسپولیس به وسیله ذوب آهن

جری بنگستون تنها بازیکنی که دو گل به پرسپولیس زد

تساوی پرسپولیس بعد از ۱۷ هفته

پرسپولیس برابر تمام تیمهای لیگ شانزدهم موفق به کسب امتیاز شد

توقف ۱۱ برد پیاپی خانگی پرسپولیس

پرسپولیس بدون شکست در بازی های خانگی

برانکو ایوانکوویچ:

می توانستیم با عالی ترین نتیجه در پایتخت کشور عزیزمان ایران لیگ را تمام کنیم، جا دارد کلاهم را برابر بازیکنانم بردارم و تبریک بگویم. در دوسال اخیر ذوب آهن تنها نیمی است نتوانستیم پیروز شویم.

سید مجتبی حسینی:

قدرت ما بود که پرسپولیس را به دام انداختیم، گل های خوبی به انها زدیم ولی گل های فرزند گانه می خوردیم و باید جهت آن فکری کنیم.

*علی علیپور مهاجم پرسپولیس در 4 بازی اخیر آمار فوق العاده ای از خود به جای گذاشته هست، او در هر بازی یا گل زده، یا پاس گل داده و یا پنالتی گرفته است.

*در این بخش حال و هوای شهر جم قبل از مراسم خوش حالی قهرمانی، گفت و گو با اعضا و بازیکنان تیم پارس جنوبی جم و حواشی بازی این تیم با بادران پخش شد.

*در این بخش حواشی بعد از افزایش تیم سپید رود رشت به لیگ برتر و مصاحبه بازیکنان و سرمربی این تیم پخش شد.

عقیلی: دوست داشتم در زمین فوتبال خداحافظی کنم

هادی عقیلی در گفت وگوی حضوری با برنامه نوددرباره این یک سال و نیم دوری اش از فوتبال گفت:یک سال و نیمی که گذشت جهت من وحشتناک بود، امیدوارم جهت هیچ فوتبالیستی اتفاق نیفتد، مشورتی که با یکسری مربیان عزیز که پیش از این با آنها کار کرده بودم و یک سری از دوستان داشتم به این نتیجه رسیدم که جدا شوم.

بازیکن سابق تیم ملی درادامه این چنین توضیح داد:دوشب قبل از بازی با سایپا بود که به وسیله مدیرباشگاه کنار گذاشته شدم، تماسی با مدیر هیات مدیره داشتم تا جدا شوم، من از چین پیشنهاد داشتم و می خواستم ادامه بدهم. به من گفتند صبر کن و بعد از آن نیم فصل دوم را از دست دادم و بعد از آن اجازه تمرین را نداشتم. من در آن وقت همه چیز را بخشیدم و گفتم چیزی نمی خواهم. من هنگامی که حرف های ضد و نقیض می شنیدم مجبور شدم صبر کنم، در انتهای سال که من مسافرت بودم، لیست مازاد را خواندند. بعد از چندین و چند بار تماس گرفتن و نامه نگاری به من رضایت نامه ندادند. بعد از آن درخواست بخشیدن مبلغ قرارداد سال قبل کردند و من مجبور بودم که در انجا بمانم.

وی در انتهای بخش اول گفت و گوی خود این چنین افزود:نیازی به بازی خداحافطی ندارم، فوتبالیست ها دوست دارند در زمین بازی خداحافظی کنند. خداحافظی هنگامی که بخواهد نمادین و سودجویانه باشد، دوست ندارم اتفاق بیفتد، می خواستم هنگامی که که سر حال باشم مثل اکنون، دوست داشتم در زمین بازی خداحافظی کنم که متاسفانه نشد.

هادی عقیلی در ادامه راجع به اختلافش با سرمربیان گفت: اختلافی با آقای استیماچ نداشتم و مطمئنا کار مدیریت وقت بود، کسی نیست که این عنوان را نداند که آقای استیماچ با من مشکلی نداشت و قبل از اخراج من برخورد خیلی خوبی با من کرد. بعد از آن ماجرا نمی دانم چه اتفاقی افتاد که کنار گذاشته شدم.

وی در ادامه افزود: من با آقای ویسی کار نکرده بودم که بخواهم مسئله داشته باشم، شما می توانید مصاحبه های ضد و نقیض او را ببینید. من ابتدا در لیست مازاد بودم، بعد از آن در برنامه ورزش و مردم گفتند مسئله هادی عقیلی با مدیریت هست. او در نخستین بازی در جواب خبرنگاری گفت، من احتیاجی به عقیلی ندارم و می خواهم در سپاهان انقلاب ایجاد کنم.نمی دانم آیا می درخواست کردند به یکباره همه مارا کنار بگذارند، این انقلاب به ضرر تیم سپاهان شد، من در هفته پنجم و ششم دیدم تیم سپاهان نمی تواند قهرمان شود. تیم سپاهان را اگر بخواهیم با تیم های خارجی قیاس کنیم هر لحظه جز سه تیم اول بوده ایم و شما کدام تیم را دیده اید به اسم جوانگرایی اینگونه همه بازیکنان را از تیم جدا کنند.

مدافع سابق تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در ادامه افزود:سه سال پیش آقای کرانچار جوانگرایی کرد، مهدی شریفی در تراکتور هست، علی کریمی لژیونر هست، امین دنیا عالیان را نابود کردند، امیرحسین کریمی در پیکان هست، مرادمند در پدیده هست. رضا میرزایی ، سعید قائدی فر و یا محمد روشندل را آقای استیماچ به سپاهان آوردند. خیلی دوست دارم اسامی که آقای ویسی به سپاهان آورده اند را نام ببرند، هنگامی که آقای چپاروف به تیم اضافه شد، گفت اگر قرار باشد چپاروف را من بگیرم آیا عقیلی را نگه نداشتید، هفته بعد از آن به تیم برگشت و چپاروف که هم سن من است بازی هم کرد.

هادی عقیلی در ادامه راجع به پشت پرده جدایی جنجالی اش از تیم ملی گفت: من اشتباه کردم، نمی خواهم زیاد ورود کنم. بیشترین کسی که آسیب دید خودم بودم، بالاترین افتخار هر بازیکن حضور در تیم ملی هست. من 69 بار جهت تیم ملی بازی کرده ام می توانست این افتخار بسیار بیش تر شود. اتفاقاتی افتاد که دوست ندارم وارد بشوم ولی در هفته 4 بار خواب بازی های تیم ملی را می بینم.

وی در ادامه افزود: عنوان من نیمکت نشینی نبود و تنها بازی با لبنان من نیمکت نشین بودم، مصدومیت سخت در قطر جهت من پیش آمد. فکر کنم دو ماه و نیم از مسابقه های دور بودم، در همان بازی اول مصدوم شدم و بازی با کره و یک دیدار دیگر را از دست دادم، بعد از آن به اردوی تیم ملی آمدیم که آن شب اتفاق افتاد و من اردو را ترک کردم که بازهم از مردم عذرخواهی می کنم.

عقیلی در ادامه راجع به نامه ای که قرار بود، نوشته شود گفت: یک روز آقای نکونام به من زنگ زد و گفت مهدی رحمتی قرار است به برنامه نود برود و عذرخواهی کند، او پیش از اینکه حرفی بزند من گفتم حاضر هستم از آقای کی روش خداحافظی کنم. او با آقای کی روش صحبت کرد و ایشان گفت هادی عذرخواهی نیاز ندارد و تنها در یک خبرگزاری از مردم عذرخواهی کند و به تیم ملی بازگردد، فردای آن روز آقای نبی به من زنگ زدند و گفتند باید یک نامه امضا کنید، من گفتم قطر هستم و نمی توانم آن نامه را امضا کنم. ایشان گفت مهدی رحمتی قرار است به اینجا بیاید و نامه را امضا کند و شما هم باید آن را امضا کنید.

وی در ادامه افزود: من به جوادنکونام زنگ زدم و گفتم شما چیزی راجع به نامه به من نگفته اید و چیزی هم که متن نامه راجع به امنیت ملی بود که من امضا نکردم. نکونام به من گفت تو نباید نامه را امضا کنی، من با تو صحبت کرده ام و مشکلی نیست. بعد از آن دیدم آقای کی روش نامه را اوج بردو شوکه شدم. از اینکه از اردوی تیم ملی رفتم بسیار پشیمان هستم، از امضا نکردن نامه به هیچ وجه پشیمان نیستم، من از مردم عذرخواهی کرده ام و در خبرگزاری ها متن مصاحبه و تاریخ آن موجود است.

*در این بخش از برنامه صحبت های آقای مایلی کهن با خبرنگار برنامه در مسجدسلیمان، پخش شد، مایلی کهن به سانسور صحبت هایش در برنامه نود معترض بود. پیش از این بخش فردوسی پور اعلام کرد هیچگونه سانسوری انجام نداده و ویدئوی رسیده بدستشان را کاملا پخش کرده اند.

*در این بخش آنالیز پاسورهای برتر لیگ نظیرایمان مبعلی، احسان حاج صفی، کاوه رضایی، سروش رفیعی، مهدی مهدی پور، محسن مسلمان، علی علی پور، محمد ایرانپوریان محمد ابراهیمی و … پخش شد.

داوری بازی سپاهان – تراکتور

-سرنگون شدن خالد شفیعی در محوطه جریمه پنالتی نبود ولی به علت انجام شدن برخورد نباید کارت زردی به این بازیکن نشان داده می شد.

-تکل بازیکن سپاهان روی پای مهاجم تراکتورسازی پنالتی نبود.

-خطای بازیکن تراکتورسازی روی نویدکیا درست بود ولی پشت محوطه جریمه انجام شد و پنالتی نبود.

پرسپولیس- ذوب آهن

-خطای آفساید تیم ذوب آهن در موقعیت حمله نیمه اول اشتباه بود.

-ضربه فرشاد احمدزاده به صورت بازیکن ذوب اهن باید با کارت قرمز مستقیم جریمه می شد و در این صحنه دادن کارت زرد به طارمی اشتباه بود.

-طارمی به علت لمس داور بعد از کارت زرد اول باید با کارت زرد دوم جریمه و اخراج می شد.

-پنالتی پرسپولیس صحیح بود و رشید مظاهری می بایست با کارت زرد جریمه بشود.

*در این بخش عملکرد لژیونرهای فوتبال کشور عزیزمان ایران در فوتبال باشگاهی خارج از کشور عزیزمان ایران مورد بررسی قرار گرفت.

نفت آبادان و فولاد:

– یک پنالتی جهت فولاد در برابر نفت آبادان گرفته نشد.

– کارت زرد اول انصاری درست بود، کارت زرد دوم انصاری نیز صحیح بود وباید همچنین جریمه شود.

استقلال خوزستان و گسترش فولاد:

-خطایی درون محوطه جریمه گسترش فولاد اتفاق نیفتاد و پنالتی نبود، تصمیم داور درست بود.

سایپا و پیکان:

-خطا روی بازیکن سایپا بیرون از محوطه جریمه بود.

-کارت زرد دوم مهران موسوی صحیح و اخراج درست بود.

سپید رود رشت و نساجی مازندران:

-پنالتی تیم نساجی کاملا صحیح بود و داور باید بازیکن خاطی را با یک کارت زرد جریمه می کرد.

-پنالتی تیم سپیدرود رشت را صحیح نمی دانم و از سوی بازیکن سپیدرود رشت بزرگنمایی می بینم.

*نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران 1 صبای قم 2

نکات:

صبا جهت نخستین بار مسابقه ای که گل اول را دریافت کرده بود برد

نفت هفت بازی بدون پیروزی

رضا عنایتی با ۴۰ سال و ۷ ماه سن، پیر ترین گلزن تاریخ لیگ برتر شد.

علی دایی:

بازی کاملا به نفع ما بود، 5-6 موقعیت عالی داشتیم، گل اول تیم حریف بسیار خنده آمیز بود و باید در فیلم های کمدی از آن استفاده شود. در نیمه دوم آنها در محوطه 18 قدم خودشان بودند، قانون فوتبال هست، تیمی که گل نزند، گل می خورد.

صمد مرفاوی:

تیم نفت روی ضربات ایستگاهی بسیار خوب هست، ما تلاش کردیم در دقایق آخر از بازیکنان فیزیکی استفاده کنیم و خدارا شکر توانستیم بازی را کنترل کنیم.

*صنعت نفت 0 فولاد 1

نعیم سعداوی:

باید با تمام وجود به درود و شرف بازیکنان درود بفرستم، باید به جای جریمه باید دستشان را ببوسیم، پرسپولیس با عظمتش به آبادان می آید و نتیجه را واگذار می کند و به پایتخت کشور عزیزمان ایران باز می گردد.

*در این بخش از برنامه عملکرد بختیار رحمانی در نیم فصل اول جهت استقلال و در نیم فصل دوم جهت فولاد خوزستان مقایسه شد.

پیکان 2- سایپا 0

حسین فرکی: بازی را بردند و باید تمرکزمان را روی هفته آخر بگذاریم.

مجید جلالی: خیلی بهتر فوتبال بازی کردیم برابر تیمی که فداکارانه بازی می کرد، فرزند های من فوق العاده بازی کردند، از همه انها ممنون هستم و به آنها افتخار می کنم.

*در این بخش از برنامه اوضاع بحرانی سایپا و حضور آنها یک هفته قبل ار آخر مسابقه های در زمره تیم هایی که ممکن است سقوط کنند، مورد بررسی قرار گرفت.

نتیجه نظرسنجی:

علی علیپور مهاجم پرسپولیس با بدست آوردن 44 درصد آرا عنوان عالی ترین گل ماه را ا آن خود کرد و بعد از وی امید نورافکن و زهرا قنبری در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.

* برنامه نود این هفته ساعت 2:43 بامداد روز سه شنبه(دوازدهم اردیبهشت ماه) خاتمه یافت.

واژه های کلیدی: ایران | سپاهان | بازیکن | برنامه | استقلال | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | تیم سپاهان | هادی عقیلی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs