شبیخون مارسی نانسی المپیک مارسی نانسی

شبیخون: مارسی نانسی المپیک مارسی نانسی لوشامپیونه فرانسه لیگ یک فرانسه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سردار وقت طلایی را از دست داد ، جام جهانی ۲۰۱۸| تساوی یک نیمه‌ای کشور عزیزمان ایران و مراکش

بازی‌ تیم‌های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و مراکش در نیمه اول با تساوی بدون گل به آخر رسید.

سردار وقت طلایی را از دست داد ، جام جهانی ۲۰۱۸| تساوی یک نیمه‌ای کشور عزیزمان ایران و مراکش

جام جهانی ۲۰۱۸| تساوی یک نیمه ای کشور عزیزمان ایران و مراکش/ سردار وقت طلایی را از دست داد

عبارات مهم : ارسال

بازی تیم های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و مراکش در نیمه اول با تساوی بدون گل به آخر رسید.

به گزارش تسنیم، دیدار تیم های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و مراکش در نخستین بازی از گروه B جام جهانی 2018 روسیه، از ساعت 19:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه کرستوفسکی و به قضاوت جونیت چاکر ترکیه ای شروع شد.

سردار وقت طلایی را از دست داد ، جام جهانی ۲۰۱۸| تساوی یک نیمه‌ای کشور عزیزمان ایران و مراکش

ترکیب ایران: منیر المحمدی، مهدی بن عطیه، غانم سایس، اشرف حکیمی، امین حاریت، یونس بلهنده، مبارک بوصوفه، کریم الاحمدی، حکیم زیاش، سفیان امرابط و ایوب الکعبی.

ترکیب مراکش: علیرضا بیرانوند، رامین رضاییان، مرتضی پورعلی گنجی، امید ابراهیمی، وحید امیری، روزبه چشمی، احسان حاج صفی، مسعود شجاعی (کاپیتان)، علیرضا جهانبخش، کریم انصاری فرد و سردار آزمون

بازی‌ تیم‌های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و مراکش در نیمه اول با تساوی بدون گل به آخر رسید.

دقیقه 2: نخستین ضربه از سوی بازیکنان مراکش همراه بود و ضربه پشت محوطه جریمه سارس از کنار دروازه کشور عزیزمان ایران به بیرون رفت.

دقیقه 3: مراکش صاحب ضربه ایستگاهی شد که پاس عرضی به حکیم زیاش رسید، ولی نتوانست ضربه اش را بزند. در این لحظه، دفاع کشور عزیزمان ایران آشفته بود و در یارگیری خوب عمل نکرد. در ادامه هم ارسال بازیکن مراکش را امید ابراهیمی راهی کرنر کرد.

دقیقه 4: بازیکنان مراکش که بازی را هجومی شروع کرده بودند، توپی را به محوطه جریمه کشور عزیزمان ایران ارسال کردند که ضربه سر یونس بلهنده به بیرون رفت.

سردار وقت طلایی را از دست داد ، جام جهانی ۲۰۱۸| تساوی یک نیمه‌ای کشور عزیزمان ایران و مراکش

دقیقه 8: پاس عمقی و بلند به محوطه جریمه کشور عزیزمان ایران را روزبه چشمی با سر زد و در ادامه ضربه ایوب باز هم به شکل خطرناک راهی اوت شد.

دقیقه 10: مسعود شجاعی نخستین بازیکن اخطاری کشور عزیزمان ایران در جام بیست ویکم و این بازی بود که به علت اشتباه روی مبارک بوصوفه از داور ترکیه ای کارت زرد گرفت.

بازی‌ تیم‌های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و مراکش در نیمه اول با تساوی بدون گل به آخر رسید.

دقیقه 12: پرتاب اوت بلند احسان حاج صفی به محوطه جریمه مراکش را دروازه بان این تیم در آغوش گرفت.

دقیقه 14: باز هم پرسینگ بازیکنان مراکش جواب داد و روی ارسال از کناره ها خطرناک عمل کردند، ولی توپ ارسالی را رامین رضاییان دور کرد.

سردار وقت طلایی را از دست داد ، جام جهانی ۲۰۱۸| تساوی یک نیمه‌ای کشور عزیزمان ایران و مراکش

دقیقه 19: ضربه ایستگاهی مراکشی ها به محوطه جریمه کشور عزیزمان ایران ارسال شد که باز هم روی بحران بازیکنان ایران، مراکشی می توانستند به گل برسند، توپ اول را مدافعان برگرداندند، ولی سردار آزمون به شکل عجیبی اشتباه کرد تا توپ دوباره زیر پای بازیکنان مراکش بیاید، ولی علیرضا بیرانوند به خوبی مانع باز شدن دروازه شد.

دقیقه 20: کشور عزیزمان ایران صاحب ضد حمله شد و توپ خوبی به کریم انصاری فرد رسید و او می توانست ضربه خوبی روانه دروازه کند، ولی ضربه اش کم جان بود تا نخستین و عالی ترین موقعیت کشور عزیزمان ایران تا این لحظه به هدر برود.

دقیقه 22: کشور عزیزمان ایران که کمی خودش را پیدا کرده بود، می توانست صاحب موقعیت شود، ولی تعلل روزبه چشمی موقعیت را از کشور عزیزمان ایران گرفت.

دقیقه 24: باز هم کشور عزیزمان ایران با پرتاب اوت صاحب موقعیت شد و کریم انصاری فرد با ضربه سر توپ خوبی به آزمون رساند، ولی مهاجم کشور عزیزمان ایران به شکل عجیبی توپ را راهی اوت دستی کرد.

دقیقه 25: روزبه چشمی برابر شوت سرکش مبارک بوصوفه ایستاد تا توپ به سمت دروازه کشور عزیزمان ایران نرود.

دقیقه 30: نفوذ حارس به محوطه جریمه باز هم موقعیت خطرناکی را جهت مراکش بوجود آورد که ضربه این بازیکن را بیرانوند گرفت.

دقیقه 31: کشور عزیزمان ایران صاحب ضربه ایستگاهی شده است که ارسال مسعود شجاعی به روبه چشمی رسید، ولی ضربه این بازیکن راهی به چارچوب نداشت.

دقیقه 34: کشور عزیزمان ایران از توپ ربایی امید ابراهیمی صاحب ضد حمله شد که حاریت روی سردار آزمون مرتکب اشتباه شد و داور او را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 39: مسعود شجاعی توپ را لو داد و توپی به محوطه جریمه کشور عزیزمان ایران ارسال شد، ولی بیرانوند باز هم توپ را گرفت.

دقیقه 42: توپ ربایی امید ابراهیمی از بازیکنان مراکش به وحید امیری رسید و او با پاس خوب سردار آزمون را با دروازه بان مراکش تک به تک کرد، ولی ضربه آزمون خوب نبود و دروازه بان مراکش توپ را دفع کرد تا این وقت طلایی از دست برود. توپ برگشتی را جهانبخش زد که سنگربان حریف توپ را این بار به کرنر فرستاد.

دقیقه 43: کشور عزیزمان ایران که خودش را پیدا کرده بود، باز هم روی ضربه ایستگاهی خطرناک کار کرد، ولی مدافعان مراکش توپ را دور کردند.

دقیقه 44: ضربه ایستگاهی احسان حاج صفی به شکل خطرناک از بالای دروازه به بیرون رفت.

واژه های کلیدی: ارسال | ایران | مراکش | بازیکنان | دروازه بان | سردار آزمون | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs